Взуття Baldinini (Балдініні) в Україні

Baldinini - італійський бренд з більш ніж сторічною історією. Місцем його народження став невелике місто Сан-Мауро-Пасколі, в якому працювало невелике виробництво і власний магазин взуття сім'ї Baldinini. Сьогодні взуття і сумки Baldinini продаються по всьому світу. Продукцію цього бренду обирають для себе зірки світової величини, моделі відрізняються витонченим дизайном і найвищим рівнем якості, а нові колекції марки приковують до себе серйозну увагу. Якщо ви шукаєте інтернет-магазин з можливістю купити взуття Baldinini, ми раді запропонувати вашій увазі кращий інтернет-магазини Baldinini (Балдініні) в Україні.

Інтернет-магазин Baldinini (Балдініні) в Україні

Нижче представлені інтернет-магазини України з кращим асортиментом та цінами

Modoza - інтернет-магазин брендового одягу, взуття, сумок і аксесуарів одягу преміум класу.Переглянути

Балдініні - це сімейний бренд і традиції сім'ї взуттєвиків, що встали біля його витоків, дотримуються донині. Починаючи шити взуття для знайомих і друзів, одна працьовита італійська родина перетворила маленьку майстерню в велику торговельну марку. Нинішній власник фабрики Baldinini - Джиммі, є представником третього покоління взуттєвиків, і зробив взуття Балдініні відомим і популярним у всьому світі, в тому числі і в Україні. В даний час фабрика Балдініні виробляє взуття, сумки, аксесуари та верхній одяг.

Сьогодні взуття і сумки Baldinini продаються по всьому світу. Продукцію цього бренду обирають для себе зірки світової величини. Моделі відрізняються витонченим дизайном і найвищим рівнем якості, а нові колекції марки приковують до себе серйозну увагу. Каталог взуття Балдініні містить не тільки взуття і сумки, компанія випускає власні аромати, а також колекції біжутерії і сонцезахисних окулярів. Фірмові магазини Baldinini відкриті по всій Італії, в Європі та США. Продаж продукції марки здійснюється в мультибрендових бутиках по всьому світу.

А представлений інтернет-магазин радий запропонувати Вам босоніжки, шльопанці, туфлі, мокасини, ботильйони, чоботи Балдініні, чоботи-ботфорти та інші вироби, вироблені на цій фабриці. Вашій увазі - величезний асортимент моделей за найнижчими цінами!

Балдініні - це увага до деталей. Колекції бренду завжди багаті фурнітурою тонкої обробкою. Дизайнери ретельно вибирають матеріали і опрацьовують форми для майбутніх моделей. Взуття Baldinini відрізняється сміливістю.

Купити Baldinini в Києві та інших містах Україні сьогодні нескладно: для цього не потрібно їхати до Італії. Зробіть свій вибір в представленому онлайн-бутіку. Вибір більший ніж на цьому сайті Вам не запропонує жоден інтернет-магазин Baldinini у світі. Адже вони закуповують абсолютно всі, доступні на даний момент моделі цього всесвітньо відомого бренду.

Інші сторінки з цієї категорії