Аліекспрес (Aliexpress) офіційний сайт Україна

Міжнародний інтернет-магазин AliExpress - популярне місце електронної торгівлі між китайськими постачальниками і покупцями. Сайт можна порівняти з гігантським ринком на якому угоди купівлі-продажу відбуваються в режимі онлайн. Так як Аліекспрес - міжнародна торгова площадка, її інтерфейс розроблений і оптимізований для багатьох країн світу. Серед країн, для яких проведена оптимізація - є і Україна. Для українських покупців працює офіційний сайт Аліекспрес Україна.

Аліекспрес передбачає глобальні налаштування для користувачів з України. Так, автоматично або в ручному режимі користувачу з України будуть показуватися вартість доставки товарів (платна або безоплатна). Також, на офіційному сайті Аліекспрес Україна користувач може задати ціни на товари у національній українській валюті - гривні (UAH). Для цього в верхній панелі сайту потрібно змінити налаштування відображення цін у гривні. Погодьтесь, це набагато зручніше ніж постійно конвертувати ціни відносно курсу валют, які постійно коливається.

Каталог AliExpress Молл Україна

Що таке AliExpress Молл? AliExpress Молл - це новий розділ брендових товарів і товарів з додатковою гарантією від онлайн -гіпермаркета AliExpress. Молл - це 100% гарантія якості, безумовний 7-денний термін повернення і експрес-доставка від 2 днів.

Aliexpress - найбільший торговельний майданчик Китаю, де зібрано безліч товарів від різних продавців.Переглянути

Покупки на офіційному сайті Аліекспрес Україна - хороший спосіб заощадити, сімейний бюджет, купуючи вироблені китайські товари безпосередньо з Китаю за оптовими цінами в роздріб.

В даний час інтерфейс сайту Аліекспресс Україна доступний лише на російській мові. Але це не є якоюсь серйозною проблемою, так як більшість жителів України розуміють російську мову. Звісно, ми надіємося, що з часом розробники врахують побажання україномовних покупців і зроблять адаптовану, офіційну версію інтернет-магазину на українській мові.

Інтернет-магазин AliExpress сьогодні

Aliexpress можна назвати китайським eBay, тому що вони внутрішньо дуже схожі, єдина відмінність в тому, що на Аліекспресс продаються тільки нові невикористані товари. Крім цього, Aliexpress є майданчиком орієнтованим саме на зовнішній ринок, в тому числі і Україну. Наприклад, з внутрішньої торговельної площадки Китаю - Таобао купити щось не будучи жителем Китаю досить проблематично, а з Aliexpress таких проблем не виникає. Асортимент торговельного майданчика величезний. Уявіть асортимент типового китайського інтернет-магазину, а тепер уявіть який буде асортимент сотень тисяч дрібних магазинів, які продають свої товари на торговому майданчику Аліекспрес. На відміну від звичайних китайських-інтернет магазинів, деякі товари дублюються по кілька сотень разів, це, в один і той же час, плюс і мінус. Плюс полягає в тому, що Ви можете знайти більш вигідну пропозицію, а мінус - незручність в пошуку товарів.

Плюси торгового майданчика Aliexpress Україна

  • Величезний асортимент;
  • Можливість вибору товару за найкращою ціною, з-за великої кількості товарів від різних продавців;
  • Можливість спілкування безпосередньо з продавцем. Можна попросити знижку, попросити додаткові аксесуари за окрему плату, задати питання щодо товару;
  • Захист покупців. Можна оплатити будь-яким способом оплати, з наданих торговим майданчиком і захистити свої гроші, тому що вони передадуться продавцеві тільки в тому випадку, якщо Ви підтвердите, що отримали посилку і задоволені товарами.

Мінуси Aliexpress

  • Безліч однакових товарів, тому що кожен продавець може виставити такий же товар, як і в іншого продавця;
  • Деякі товари можуть продаватися тільки лотами по кілька штук або по кілька десятків / сотень штук.

Інші особливості

  • Оплата банківськими картами можлива. Приймаються Visa, Mastercard, Maestro.
  • Інші способи оплати: QIWI, Moneybookers, грошові перекази Western Union, банківські перекази.
  • Безкоштовна міжнародна доставка залежить від умов продавця (China Post, Hong Kong Post, Singapore Post). Вартість і терміни міжнародної доставки також залежать від продавця. Експрес-доставка може бути включена у вартість товару, а може бути і платною. У деяких продавців її зовсім немає. Терміни доставки залежать від країни і сезону, коливається від 1 тижня до 3, при деяких випадках і більше.
  • Доступні знижки за купонами, групові покупки (Group Deals), партнерська програма, VIP club.

Інші сторінки з цієї категорії